Piekarniki

Piekarniki klasy premium to przede wszystkim komfort korzystania z domowej kuchni. Nowoczesne funkcjonalności dostępne w piekarników premium pomoże odmienić każdemu kuchenne życie. Zastanawiasz się nad zakupem piekarnika z wyższej półki cenowej? Sprawdź naszą ofertę, a z łatwością wybierzesz idealny produkt.

 

Sprawdź piekarniki najlepszych marek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą piekarników popularnych oraz cenionych na rynku producentów. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi piekarniki takich marek jak: Electrolux, AEG, Teka, Franke, Gorenje… Urządzania są zróżnicowane pod kątem preferencji naszych klientów, począwszy od funkcjonalności, rozwiązań technologicznych, aż po klasę ergonomiczną.

Perfekt AGD

Niezawodne piekarniki

Piekarniki z wyższych półek cenowych posiadają wiele udogodnień. Najnowszy model piekarnika łączy w sobie wszystkie możliwe systemy grzewcze - od klasycznego przez mikrofalę, aż do grzania parowego. Dzięki temu mają Państwo możliwość dopasowania szerokiej funkcjonalności piekarnika do naszych najróżniejszych potrzeb. 

Chcesz zobaczyć niezawodne produkty?
Odwiedź nasz salon

Odwiedź nasz salon gdzie zobaczysz, dotkniesz i przetestujesz profesjonalny sprzęt kuchenny od najlepszych producentów na rynku.