Salon Perfekt AGD

To jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym technika kuchenna nabiera nowego wymiaru. Ekspozycja to sprzęt AGD z najwyższej półki od renomowanych producentów takich jak Miele, Liebherr czy Franke. Tutaj poznasz świat kuchennego designu, a także doświadczysz jego funkcjonalności. Wystarczy włączyć sprzęt i przetestować. Salon to również idealne rozwiązanie dla architektów wnętrz. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz do urządzenia wymarzonej kuchni. Liczący 200m2 salon inspiruje do tworzenia własnej wizji zagospodarowania przestrzeni kuchennej. Dzięki stałej współpracy z architektami oraz wykonawcami kuchni nasi doświadczeni konsultanci wiedzą jak doradzić przy wyborze Waszych wymarzonych sprzętów. Zachęcamy do wizyty w Salonie Perfekt AGD rozmowy z naszymi sprzedawcami. Działamy również On-line. Zobacz nasz sklep internetowy

15
Lat na rynku
30
Producentów
70 000
Zadowolonych klientów
Opinie

Mówią o nas

Zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu najlepsze opinie o naszym salonie, abyś mógł samodzielnie zapoznać się z doświadczeniami innych klientów. Dzięki nim dowiesz się, co cenią w nas nasi klienci.

Filip Pająk

Bardzo miła obsługa. Wiele sprzętów do zobaczenia na żywo oraz możliwość sprawdzenia jak działają.

Sebastian

Profesjonalne Doradztwo. Świetna Ekspozycja. Polecam by odwiedzić to miejsce bo na prawdę warto.

Grzegorz Pieczka

Fachowe doradztwo, kawał ekspozycji. Showroom z górnej półki. Zdecydowanie polecam wizytę na miejscu jak i zakupy u nich w necie.

Piotr Milczarek

Najlepiej wyposażony showroom AGD jaki widziałem w życiu. Trafiłem przypadkiem, przejeżdżając, jest doskonale widoczny z drogi głównej. Bardzo duża ekspozycja sprzętów różnych marek, można dotknąć, porównać a przede wszystkim posłuchać i porozmawiać z doradcami którzy są niewątpliwie ekspertami w swojej dziedzinie. Polecam

Jacek Warzecha

Fachowa i miła obsługa klienta nastawiona na merytoryczną informację o interesującym mnie produkcie. W showroom wystawionych dużo różnorakich urządzeń które można "wypróbować". Polecam.

Marcin Bobrowski

Można zobaczyć dużo dobrego sprzętu AGD ,bogata ekspozycja okapów Falmec oraz mnóstwo zlewozmywaków Franke. Fachowa,kompetentna i miła obsługa ,a w dodatku można obejrzeć przy okazji rozwiazania do kuchni (akcesoria meblowe w tym samym miejscu.Polecam 100%

AEG wprowadza innowacje, które dają poczucie doskonałości w gotowaniu, dbałości o dom i dbałości o pranie. Dostrzega Twoje aktualne potrzeby i przewiduje, jakie będą one w przyszłości, aby pomóc Ci osiągać efekty,które nie tylko spełnią, ale nawet przekroczą Twoje oczekiwania. W każdym urządzeniu znajdziesz inteligentną technologię i przemyślane wzornictwo, które gwarantują za każdym razem wyjątkową wydajność i doskonałe efekty.

Szwedzka marka Electrolux powstała w 1919 roku. Posiada ponad stuletnie doświadczenie w produkcji innowacyjnych urządzeń kuchennych. We współpracy z najlepszymi szefami kuchni, Electrolux nieustannie doskonali ofertę sprzętu AGD, by proponować nowoczesne, funkcjonalne i niezawodne rozwiązania zarówno do większych, jak i mniejszych kuchni. Popularne urządzenia AGD marki Electrolux to m.in. płyty grzewcze, okapy, piekarniki, chłodziarki i zmywarki. Urządzenia można sprawnie połączyć w inteligentny system i zarządzać nimi za pomocą aplikacji „My Electrolux Kitchen”.

BLANCO jest jednym z wiodących na świecie dostawców zlewozmywaków i baterii kuchennych do użytku domowego. Jest największym niemieckim producentem zlewozmywaków i produkuje zlewozmywaki z trzech najważniejszych materiałów: stali szlachetnej, kompozytu Silgranit i ceramiki. Rodzinna firma została założona w roku 1925 i od tego czasu kojarzona jest z niemiecką jakością i niezawodnością.

Deante to polski producent armatury kuchennej i łazienkowej, który od ponad 30 lat umacnia swoją pozycję w kraju, dbając także o rozwój sprzedaży za granicą. Baterie i zlewozmywaki marki Deante cieszą się dużym uznaniem ze względu na wysoką jakość wykonania i unikalny design produktów. Sukcesy producenta w branżowych konkursach (tj. must have, Top Design Award, Dobry Wzór) to zasługa zaangażowania zespołu produktowego i kreatywnej współpracy z utalentowanymi projektantami.

Elica to przede wszystkim design i nowoczesność. Rozwiązania wprowadzające czyste powietrze do wszystkich domów na świecie. Esencje Elica stanowią wyszukane materiały i najnowocześniejsze technologie, które łączą się z ciągłymi badaniami i doświadczeniami.

Falmec to rodzinna włoska firma, która istnieje od 1981 r. Od kilkudziesięciu lat jej produkty cieszą się ogromnym powodzeniem w różnych częściach świata, w tym także w Polsce. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych, które cechuje wysoka wydajność oraz interesujące wzornictwo. Falmec jest autorem unikalnych, opatentowanych technologii, takich jak: NRS (Noise Reduction System), Circle.Tech czy E.ion System – unikalną technologię, która za pośrednictwem kontrolowanej jonizacji bipolarnej, pozwala odtworzyć jony, które w naturalny sposób eliminują nieprzyjemne zapachy nawet do 95%, ale także neutralizują substancje drażniące lub zanieczyszczające, takie jak: bakterie, wirusy, roztocza, pyłki, zarodniki, kurz, szkodliwy dym lub spaliny.

W 1911 roku Hermann FRANKE otworzył w Rorschach zakład przetwórstwa blach. Jego nazwisko jest dziś rozpoznawalną na całym świecie marką, której synonim to dynamiczny rozwój. Pierwszy zlewozmywak z ocynkowanej blachy miedzianej został wyprodukowany w połowie lat 20. XX wieku. Zaledwie dekadę później firma FRANKE wprowadziła na rynek pierwszy zlewozmywak ze stali szlachetnej. Popularność zlewozmywaków FRANKE stale rosła, a firma przeniosła się do Aarburga, gdzie powstała pierwsza fabryka. Lata 40. ubiegłego wieku to czas standaryzacji wzornictwa i projektów, które idealnie wpasowały się do prywatnych kuchni, czyniąc je piękniejszymi, a życie wygodniejszym. Oferta dla Klientów indywidualnych poszerzona została o kompletnie wyposażone kuchnie standardowe, a firma otworzyła się również na przemysł gastronomiczny. Najbardziej wymagający klienci docenili jakość i funkcjonalność produktów – w 1972 roku firma FRANKE wyposażyła pierwszą profesjonalną kuchnię McDonald’s w Monachium, a w kolejnych latach kuchnie sieci restauracji w USA oraz w innych krajach. FRANKE stała się cenioną marką o globalnym zasięgu.

Liebherr to prężnie rozwijający się niemiecki koncern, który w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju różnych gałęzi przemysłu.W 1954 roku w jednej z fabryk Hansa Liebherra została wyprodukowana pierwsza lodówka, która szybko trafiła do szerokiej sprzedaży. Od tej pory marka Liebherr kojarzy się ze sprzętem AGD i stale rozwija swoją ofertę chłodziarek i zamrażarek.

Willi Bruckbauer jest sercem firmy BORA, wizjonerem, kreatywną głową oraz dźwignią napędową w tworzeniu nowatorskich systemów wyciągu oparów. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży kuchennej wykwalifikowany mistrz stolarstwa wie, na co trzeba stawiać w nowoczesnej kuchni: tworzenie przestrzeni do życia, która zaspokaja ludzkie potrzeby i przynosi radość. Każdego dnia. Okapy kuchenne do tego nie pasują: Są głośnie, mało efektywne i ograniczają pole widzenia. Ponadto ograniczają możliwości tworzenia podczas projektowania kuchni. Wizją Williego Bruckbauera było stworzenie efektywnego systemu wyciągu oparów, który jednocześnie będzie spełniał najwyższe wymagania techniczne i estetyczne. Dzięki nieustannemu majsterkowaniu i odkrywaniu został stworzony innowacyjny system, który odprowadza opary kuchenne bardziej efektywnie, niż było to możliwe dotychczas. Owoce pracy: prestiżowe nagrody i wyróżnienia, takie jak „Deutscher Gründerpreis”, „365 Orte im Land der Ideen”, red dot awards, Plus X Awards, German Design Awards, Iconic Award, German Brand Award, Good Design Awards, iF Design Awards itd.

Od chwili powstania w 1899 roku Miele jest niezależną, rodzinną firmą, zaangażowaną w równym stopniu w sprawy jej właścicieli, pracowników, klientów, dostawców, środowiska i społeczeństwa. Firma koncentruje się na produkcji urządzeń AGD do kuchni, pralni i pielęgnacji podłóg, a także produktów wykorzystywanych w działalności gospodarczej oraz urządzeń medycznych ("Miele Professional"). Strategiczna wizja Miele to być najbardziej zaufaną i pożądaną marką premium na świecie. Miele oferuje swoim klientom produkty, które wyznaczają standardy trwałości, wydajności, łatwości użytkowania, efektywności energetycznej, projektowania i obsługi. Odpowiada to wiodącej zasadzie "Immer besser", którą założyciele - Carl Miele (z lewej) i Reinhard Zinkann - umieścili na swoich pierwszych maszynach i która charakteryzuje Miele do dziś. Firma skupia się wyłącznie na marce Miele i jej konsekwentnym pozycjonowaniu w segmencie premium. Miele oznacza długofalowe myślenie i planowanie, ciągłość wartości i celów, dobre relacje z klientami i dostawcami, a także kulturę przywództwa i organizację zorientowaną na pracownika.

Nasza historia rozpoczyna się w 1969 roku, kiedy powstała firma Samsung z celem pomagania ludziom w osiąganiu niemożliwego. Po ponad 50 latach istnienia nadal wprowadzamy innowacje, tworzymy technologię, która pokonuje stare i nowe bariery oraz pomaga ludziom przekraczać granice możliwości. Nadal napędza nas nasz cel, dlatego we wszystkim, co tworzymy skupiamy się na ludziach i rzeczach, które ich interesują. Nasze wartości są najważniejsze we wszystkim, co robimy. Przestrzegamy pięciu kluczowych zasad, które są ucieleśnieniem naszego oddania ludziom, doskonałości, zmian, uczciwości i wspólnego dobrobytu. Skupiamy się na tych zasadach, aby nadal się rozwijać, wprowadzać innowacje i podważać status quo i codziennie wcielać nasze wartości w życie.

Siemens pojawił się na rynku urządzeń domowych z początkiem XX wieku – wszystko zaczęło się w roku 1906, od pierwszego fi rmowego odkurzacza. Odtąd naszym celem jest polepszanie jakości życia poprzez wprowadzanie pomocnych, użytecznych innowacji. Bardzo wcześnie przyjęliśmy założenie, że rozwój techniki powinien postępować równolegle z ochroną zasobów naturalnych. Jako jeden z liderów w swojej branży, kierujemy całą energię na opracowywanie nowatorskich, zaawansowanych urządzeń służących ułatwianiu codziennego życia. Urządzeń coraz bardziej przyjaznych dla środowiska – dzięki przełomowym rozwiązaniom służącym poprawie wydajności działania przy postępującej redukcji zużycia energii i wody.

Na całym świecie Bosch znany jest z wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów. Już ponad 85 lat tworzy urządzenia gospodarstwa domowego według tych standardów i dzięki temu stał się wiodącą marką AGD w Europie. Sprzęt marki Bosch powstaje w odpowiedzi na realne potrzeby współczesnych użytkowników. Nieustannie doskonalone produkty – wyposażane w najnowsze technologie oraz sprytne rozwiązania – ułatwiają wykonywanie domowych czynności i zapewniają perfekcyjne rezultaty. Wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania, ponadczasowe i cieszące się międzynarodowym uznaniem wzornictwo sprawiają, że urządzenia marki Bosch służą latami w gospodarstwach domowych na całym świecie. Profesjonalna obsługa serwisowa, pozostająca w bliskim kontakcie z konsumentami, umacnia zaufanie i buduje przywiązanie do marki w myśl jej przewodniego hasła: „Technologia bliżej nas”.

Włoska firma Smeg jest znanym w Europie i na świecie (posiada biura m.in. w Hong Kongu i Arabii Saudyjskiej) producentem sprzętu gospodarstwa domowego. Oferowaną przez nią urządzenia łączą najnowocześniejszą technologię z oryginalnym designem. Wysoko oceniane wzornictwo produktów to zasługa długoletniej współpracy z najlepszymi projektantami i designerami. Popularne kolekcje włoskiego producenta (m.in. 50’s style, Dolce Stil Novo, Cortina) pozwalają stworzyć we wnętrzu niesamowitą atmosferę, nawiązującą do stylistyki retro. Marka Smeg od dziesięcioleci wzbudza zachwyt miłośników atrakcyjnych wizualnie rozwiązań kuchennych. Produkty włoskiej firmy wyróżniają się nie tylko unikalnym wzornictwem, żywą paletą kolorów i oryginalnymi kształtami, lecz także wysoką jakością i bezawaryjnością. Na przestrzeni dziesięcioleci Smeg zdobył serca klientów na całym świecie i zyskał wiernych fanów, którzy na bieżąco obserwują rozwój oferty włoskiej firmy.

Whirlpool to amerykański producent sprzętu AGD z siedzibą w stanie Michigan. Firma powstała w 1911 roku i początkowo zajmowała się produkcją urządzeń piorących jako Upton Machine Company. W 1949 r. nazwa przedsiębiorstwa została zmieniona na Whirlpool Corporation. Dynamiczny rozwój firmy, który przyspieszył w latach 50. XX w., sprawił, że urządzenia marki Whirlpool są obecnie dostępne na całym świecie. Wiele jakościowych urządzeń AGD z oferty tej firmy wytwarzanych jest w Polsce, która jest największym zagłębiem produkcyjnym marki Whirlpool w Europie. Sprzęt AGD amerykańskiego koncernu jest produkowany w Łodzi, Radomsku (zakłady Indesit) oraz we Wrocławiu. Szeroka gama sprzętu AGD marki Whirlpool obejmuje m.in. piekarniki, płyty grzejne, okapy, chłodziarki, zamrażarki, zmywarki i kuchenki mikrofalowe. W ofercie producenta znajdują się również inne produkty gospodarstwa domowego, m.in. pralki, suszarki i różne akcesoria. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że wieloma urządzeniami marki Whirlpool można sterować za pomocą smartfonów.

Firma Vestfrost założona została w dniu 21 marca 1963 roku przez Arne Højvig. Vestfrost powstała jako kontynuacja ówczesnego Artika, producenta zamrażarek domowych. Firmie Vestfrost od samego początku przyświeca jeden cel. Tworzenie i produkcja produktów, które są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom swoich klientów. Ponad 60 lat doświadczeń firmy gwarantuje wysoką jakość wykonania, prostotę obsługi i bardzo niską awaryjność. Produkty Vestfrost od wielu lat służą naszym klientom. Zadowolenie naszych klientów to najlepsze „paliwo” i motywator do ciągłego doskonalenia technologii, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i tworzenia nowych urządzeń

Novy ma bogatą historię i ponad 110-letnie doświadczenie, Novy jest czołowym specjalistą w dziedzinie okapów kuchennych, oferując również wysokiej jakości płyty indukcyjne i wyciągi blatów. Rzemiosło i innowacja to absolutne siły napędowe Novy: od samego początku stawiano najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa, łatwości użytkowania, trwałości i ciszy. Rewolucyjna ekstrakcja peryferyjna w połączeniu ze zoptymalizowaną izolacją akustyczną zapewnia bardzo wydajną, a jednocześnie bardzo cichą ekstrakcję, która pozostaje niezrównana. Dziś Novy stała się wiodącą europejską marką w dziedzinie wentylacji kuchennej i stworzyła gamę produktów oferujących rozwiązania dla każdego rodzaju kuchni.

Chcesz zobaczyć niezawodne produkty?
Odwiedź nasz salon

Odwiedź nasz salon gdzie zobaczysz, dotkniesz i przetestujesz profesjonalny sprzęt kuchenny od najlepszych producentów na rynku.