Płyty grzewcze

Płyty grzewcze klasy premium to przede wszystkim komfort korzystania z domowej kuchni. Nowoczesne funkcjonalności dostępne w płytach indukcyjnych premium pomoże odmienić każdemu kuchenne życie. Zastanawiasz się nad zakupem płyty grzewczej z wyższej półki cenowej? Sprawdź naszą ofertę, a z łatwością wybierzesz idealną płytę indukcyjną bądź gazową.

Sprawdź płyty grzewcze najlepszych marek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą płyt grzewczych popularnych oraz cenionych na rynku producentów. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi płyty indukcyjne takich marek jak: Electrolux, AEG, Elica, Franke… Urządzania są zróżnicowane pod kątem preferencji naszych klientów, począwszy od funkcjonalności, rozwiązań technologicznych, aż po klasę ergonomiczną.

Perfekt AGD

Niezawodne płyty grzewcze

Płyty indukcyjne cieszą dużym zainteresowaniem, przede wszystkim ze względu na energooszczędność. Płyta pobiera podobną ilość energii jak te klasyczne - elektryczno ceramiczne. Mimo wszystko, nagrzewa jedynie podstawę naczynia i potrawę, co przekłada się na czas obróbki termicznej. Punktowe nagrzewanie w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo domowników i chroni użytkowników przed oparzeniem. Dodatkowym atutem płyt indukcyjnych jest ich łatwe czyszczenie.

Chcesz zobaczyć niezawodne produkty?
Odwiedź nasz salon

Odwiedź nasz salon gdzie zobaczysz, dotkniesz i przetestujesz profesjonalny sprzęt kuchenny od najlepszych producentów na rynku.