Mikrofale i ekspresy

Mikrofale i ekspresy klasy premium to przede wszystkim komfort korzystania z domowej kuchni. Nowoczesne funkcjonalności dostępne w urządzeniach typu premium pomoże odmienić każdemu kuchenne życie. Zastanawiasz się nad zakupem mikrofali lub ekspresu z wyższej półki cenowej? Sprawdź naszą ofertę, a z łatwością wybierzesz idealne urządzenie.

Sprawdź mikrofale i ekspresy najlepszych marek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kuchenek mikrofalowych oraz ekspresów popularnych oraz cenionych na rynku producentów. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty takich marek jak: Franke, AEG… Urządzania są zróżnicowane pod kątem preferencji naszych klientów, począwszy od funkcjonalności, rozwiązań technologicznych, aż po klasę ergonomiczną.

Perfekt AGD

Niezawodne mikrofale i ekspresy

Mikrofale i ekspresy z wyższych półek cenowych posiadają wiele udogodnień. Dzięki ekspresom smakosze mogą delektować się także innymi gorącymi napojami, a kawa ma jakość jak od baristy – od intensywnego espresso do puszystego cappuccino. Kompaktowe piekarniki z funkcją mikrofali pozwala z powodzeniem gotować, piec, odgrzewać lub rozmrażać potrawy. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń w kuchni.

Chcesz zobaczyć niezawodne produkty?
Odwiedź nasz salon

Odwiedź nasz salon gdzie zobaczysz, dotkniesz i przetestujesz profesjonalny sprzęt kuchenny od najlepszych producentów na rynku.