Baterie kuchenne

Baterie kuchenne premium to przede wszystkim komfort korzystania z domowej kuchni. Nowoczesne funkcjonalności dostępne w urządzeniach typu premium pomoże odmienić każdemu kuchenne życie. Zastanawiasz się nad zakupem baterii kuchennej z wyższej półki cenowej? Sprawdź naszą ofertę, a z łatwością wybierzesz idealne urządzenie.

Sprawdź baterie kuchenne najlepszych marek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą baterii kuchennych popularnych oraz cenionych na rynku producentów. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty Franke, KWC, Grohe oraz Blanco. Urządzania są zróżnicowane pod kątem preferencji naszych klientów.

Perfekt AGD

Niezawodne baterie kuchenne

Baterie kuchenne z wyższych półek cenowych posiadają wiele udogodnień. Higieniczna, łatwa w czyszczeniu a przede wszystkim trwała, stal sprawdzi się w Twojej kuchni. Wylewka w baterii kuchennej umożliwia swobodne manewrowanie, co ułatwi mycie i przygotowywanie posiłków.

Chcesz zobaczyć niezawodne produkty?
Odwiedź nasz salon

Odwiedź nasz salon gdzie zobaczysz, dotkniesz i przetestujesz profesjonalny sprzęt kuchenny od najlepszych producentów na rynku.

Bateria kuchenna - jeden z najważniejszych elementów w wyposażeniu kuchni!

Zmywanie, płukanie, napełnianie naczyń, mycie rąk- wszystkie te czynności wykonujemy w kuchni przed posiłkiem i po jego spożyciu. Robimy to niemal codziennie, więc niezwykle ważne jest, aby podczas wykonywania tych zadań towarzyszyła nam bateria kuchenna o parametrach, które sprawią, że czynności te nie będą dla nas ponurą koniecznością i będziemy czuć olbrzymi komfort, pracując przy zlewozmywaku.

Baterie kuchenne o nieprzeciętnych walorach użytkowych i estetycznych!

Poza praktycznym przeznaczeniem baterii kuchennych bardzo ważne są również ich walory wizualne. Dobór odpowiedniej baterii kuchennej, która idealnie wkomponuje się w wystrój kuchni, pozwoli cieszyć oczy właścicieli i odwiedzających ich gości.

Ekskluzywne i trwałe baterie kuchenne!

Dlaczego warto postawić na baterie kuchenne z wyższej półki cenowej? Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym częściej niż gdziekolwiek indziej dochodzi do nagłych zmian temperatur, najbliższe sąsiedztwo zlewozmywaka narażone jest na działanie różnych środków chemicznych, kwasów i wysokiej wilgotności. Aby przeciwstawić się niepożądanym skutkom, warto zakupić baterię kuchenną renomowanej marki, która dzięki swojej żywotności i odporności zapewni nam nieprzerwaną możliwość korzystania z niej w nienaruszonym stanie zarówno technicznym, jak i estetycznym.

Baterie kuchenne klasy premium!

Chcesz, aby Twoja kuchnia zachwycała wystrojem i estetyką na długie lata? Niebanalnej konstrukcji i urody baterie kuchenne klasy premium bez wątpienia na to pozwolą. Producenci baterii kuchennych prześcigają się w tworzeniu coraz to bardziej wymyślnych urządzeń, kładą ogromny nacisk nie tylko na aspekt funkcjonalności baterii, który jest na najwyższym poziomie, ale również na względy estetyczne. Odpowiednio dobrana bateria kuchenna nada całemu pomieszczeniu stylowy, nowoczesny i niepowtarzalny charakter. Dzięki bateriom kuchennym klasy premium można mieć nie tylko idealnie czyste naczynia, ale również czystej postaci artyzm zamontowany na naszych zlewozmywakach.

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką!

Ogromna ilość urządzeń oferowanych na rynku AGD to bez wątpienia fantastyczny przywilej dla klientów, ale zarazem trudne wyzwanie, ponieważ bateria kuchenna musi współgrać ze zlewozmywakiem. Projektując serce naszego domu, czyli kuchnię, należy pamiętać, by poza walorami estetycznymi skupić się również nad kwestiami praktycznymi znajdujących się w niej urządzeń. Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką poza swoją nowoczesną stylistyką cechują się również niezwykłą praktycznością, pozwalają na dostęp do największych zakamarków naszych naczyń, umożliwiają w wygodny sposób napełnić naczynia, których gabaryty nie pozwalają na bezproblemowe osadzenie ich między zlewem a baterią, zapewniają również precyzyjne mycie zlewozmywaka. Olbrzymią zaletą tego typu baterii jest to, że znajdują one zastosowanie w każdej wielkości zlewozmywakach, tak więc to innowacyjne rozwiązanie jest stworzone dosłownie dla każdego klienta chcącego zamontować do swojego zlewu baterię kuchenną z wyciąganą wylewką.

Baterie kuchenne z filtrem wody!

Bez wody funkcjonować się nie da, dlatego niezwykle ważne jest, żeby spożywać ją oczyszczoną z rdzy, metali ciężkich, czy innych substancji chemicznych mogących wpływać negatywnie na nasz organizm. Dzięki bateriom kuchennym z filtrem możemy pozwolić sobie na picie zdrowej i smacznej wody, możemy również zadbać o dobrostan naszych portfeli, ponieważ kupowanie drogiej, butelkowej wody pitnej przestanie być koniecznością. Jeżeli zatem nasze potrzeby odnośnie do tego rodzaju armatury kuchennej ukierunkowane są nie tylko na posiadanie eleganckiego i funkcjonalnego sprzętu, ale również takiego, który poprawi jakość życia, wykluczając z naszej codzienności dźwiganie ciężkich butelek, to instalacja baterii kuchennej z filtrem wody jest idealnym rozwiązaniem.

Innowacyjne baterie kuchenne klasy premium!

Przeznaczenie współczesnej armatury kuchennej i nie tylko, nie ogranicza się już jedynie do spełniania swoich podstawowych funkcji, jaką w przypadku baterii kuchennej jest dystrybucja wody. Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, żeby urządzenia poza swoim podstawowym przeznaczeniem były również idealnie wkomponowującym się elementem wystroju pomieszczenia. Baterie kuchenne klasy premium stojące są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie nie tylko nienaganną funkcjonalność i wygodę w obsłudze, ale również nietuzinkowy wygląd urządzenia, które upiększy wnętrze kuchni.

Baterie kuchenne jednouchwytowe!

Oszczędność wody to dla wielu osób istotna sprawa. Dzięki bateriom kuchennym jednouchwytowym nie tylko oszczędzamy wodę, oszczędzamy również czas, który musielibyśmy poświęcić na regulację jej temperatury i siły strumienia w przypadku baterii z dwoma uchwytami. Niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które w kuchni wykonują kilka czynności naraz podczas gotowania, jeden uchwyt pozwala na błyskawiczne dostosowanie temperatury i siły strumienia jednocześnie.